Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Якісний обвіс та тюнінг до АК за адекватними цінами. Перевірено ЗСУ 🇺🇦
0
Мій кошик

Обвіс та тюнінг на АК-74 АК-47 АКСУ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Тюнінг АК 74 та АК 47: надійні комплектуючі для підвищення практичності зброї.

Автомат Калашнікова став воістину легендарною зброєю, його застосовують у різних країнах світу, та він користується значною популярністю серед різних видів збройних сил. Однак деякі поширені види такої зброї, зокрема АК 47 та АК 74, вже є дещо застарілими. І щоб доопрацювати їх для максимальної практичності та зручності конкретного користувача можуть використовуватись спеціальні деталі. Тюнінг АК 74 і АК 47 робить зброю більш практичною, але здійснювати його потрібно лише за допомогою якісних аксесуарів та враховувати їх сумісність з конкретною моделлю зброї.

Навіщо потрібний тюнінг АК 74 чи АК 47?

Тюнінг АК 74 або АК 47 можна також охарактеризувати як налаштування. Його основне призначення – підвищити комфорт та практичність зброї. Сенс тюнінгу або обвісу полягає в установці на автомат спеціальних аксесуарів - деталей, які полегшують процес стрілянини. Також при проведенні такого налаштування вже існуючі деталі можуть замінюватися на нові більш удосконалені. Апгрейд АК 74 чи АК 47 дозволяє:

 • покращити прицільні якості зброї;

 • скоригувати характеристики пострілу - наприклад, підвищити кучність або скорострільність;

 • прискорити процес перенесення вогневої точки;

 • полегшити поводження зі зброєю;

 • полегшити маскування на території.

Безумовно, тюнінг АК 47 не є обов'язковим. Однак його користь для бійця не можна переоцінити.

Найпопулярніші аксесуари для тюнінгу АК 47 та АК 74

Модернізований обвіс на АК 74 часто починається з установки прицільного пристрою - коліматорного прицілу. Така деталь є зручнішою альтернативою звичайній прицільній планці, вона дозволяє в рази прискорити процес прицілювання та, відповідно, підвищити швидкість першого пострілу. Коліматор особливо зручний при використанні у темну пору доби, що особливо актуально для розвідників. Він закріплюється на планці Пікатінні чи Вівера. Може бути вологостійким або водонепроникним.

Також модернізація АК 74 може включати установку:

 • Прикладу. Ця деталь кріпиться замість оригінальної та дозволяє регулювати плечовий упор по довжині та висоті. Телескопічні приклади особливо зручні - їх можна виставляти на кілька позицій, що забезпечує правильне положення плеча в різних умовах, що є запорукою точної стрілянини.

 • Ців'я. Заміна штатного цівка забезпечує надійну опору для руки та захист її від опіків, а також допомагає уникнути деформації ствола та стабілізувати привід. Такий тюнінг АКСУ підвищує точність стрілянини та відкриває можливість для кріплення додаткових елементів (зокрема оптичного прицілу, підствольного ліхтаря, тактичної рукояті тощо).

 • Глушника чи полум'ягасника. Роблять стрілянину менш помітною в нічний час, підвищують точність і купчастість стрілянини.

 • Тактичного руків’я. Ці деталі підвищують комфортність хвата. Вони покриваються особливими матеріалами, які унеможливлюють ковзання долоні незалежно від наявності/відсутності поту. Ще одна перевага тактичної рукояті – наявність усередині порожнини для приміщення різних аксесуарів, які мають бути завжди під рукою.

Сучасний обвіс на АК 47 майже завжди виготовляється з композитних матеріалів, що значно полегшує вагу зброї.

Де придбати деталі для модернізації АК 74 чи АК 47?

Якщо вам необхідні недорогі та практичні аксесуари до АК 74 або АК 47, ласкаво просимо до інтернет-магазину Tacticool. Ми з перших днів війни забезпечуємо бійців ЗСУ високоякісними деталями для тюнінгу зброї. Серед наших переваг:

 • висока якість товарів - співпрацюємо лише з перевіреними виробниками;

 • приємні ціни - багато деталей можна купити у нас досить дешево, їх вартість повністю виправдана;

 • оперативна обробка замовлень - відправка здійснюється найчастіше в день оформлення покупки;

 • можливість доставки у різні точки України.

В Tacticool можна замовити деталі для модернізації зброї з відправкою до Києва, Львова, Рівного, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя та інших населених пунктів.

 

Вгору