Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Якісний обвіс та тюнінг до АК за адекватними цінами. Перевірено ЗСУ 🇺🇦
0
Мій кошик

Обвіс на AR-15 / M4 / M16

Сортування:
за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Модернізація карабіну AR-15/М4/М16: практичні поради та рекомендації

Система AR-15 є другою за популярністю у світі після АК-платформи. А що стосується запасу для модернізації, тюнінгу та різнопланового індивідуального підлаштування під користувача AR-15, а разом з нею і М4 та М16 можна сміливо ставити на перше місце. Тюнінг АR-15 допомагає збільшити результативність роботи зі зброєю, завдяки йому боєць може маніпулювати з карабіном ще швидше та потрапляти у ціль ще точніше. Спробуємо розібратися, яким може бути обвіс на таку зброю та що потрібно враховувати при виборі тюнінгу.

Як зрозуміти, яким має бути обвіс AR-15?

Тюнінг AR-15 здатний у рази підвищити ергономіку зброї. Але при виборі оптимального обвісу не можна враховувати загальноприйняті рекомендації та покладатися на поради побратимів, оскільки кожна людина має трохи іншу анатомічну будову, зріст, довжину руки та долоні, форму пальців та шиї. Щоб зрозуміти, яким має бути обвіс АР 15 у вашому випадку, слід проаналізувати свою стійку та оцінити, які моменти потребують зміни для підвищення комфорту. Зокрема, зверніть увагу на:

 • Довжину та форму цівки. Можливо є сенс використовувати приклад зі щокою чи підібрати райзер прицілу іншої висоти. Такі рекомендації є актуальними, якщо для прицілювання необхідно підрулювати головою.

 • Форму руків’я. Наприклад, при анатомічно довгих пальцях, вказівний палець може надто глибоко налазити на спусковий гачок, що вимагає використання більш товстого руків’я.

 • Наявність люфта приклада. Якщо приклад люфтить, це спричиняє значний дискомфорт під час експлуатації зброї. І іноді впоратися із цією системою можна лише шляхом заміни прикладу.

Тюнінг M4 чи АР 15 можна продовжувати дуже довго. Чималою популярністю користуються підщічники - незамінні елементи для тих, хто користується оптикою. А на довгу планку Пікатінні часто встановлюють складні прицільні пристрої.

Який вибрати тюнінг для карабінів AR-15?

Багато власників карабінів AR-15 порівнюють їх із конструктором, оскільки існує маса варіантів для модернізації такої зброї. Але при виборі обважування краще віддавати перевагу справжнім професіоналам у цьому питанні. Саме до таких відноситься турецький виробник DLG Tactical. Ця компанія виробляє різноманітний обвіс AR 15, зокрема дуже якісні та практичні:

 • Руків’я управління вогнем. Вони коштують відносно дешево, проте дуже впливають на рівень зручності користування зброєю. Можуть бути полімерні, гумові, потовщені, прямі з виступами під пальці, з хвостами та без. Кожен може замовити найзручніший варіант під себе.

 • Передні тактичні ручки. Мають анатомічно правильну конструкцію та, при правильному виборі, зручно лягають у руку, забезпечуючи ідеальне зчеплення. Також DLG пропонує складні ручки.

 • Сошки. Основне призначення цих деталей - збільшення точності пострілу завдяки жорсткій фіксації ствола. Незамінні під час ведення вогню під час стрільби лежачи.

 • Прицільні пристрої. Можуть регулюватися по горизонталі та вертикалі, підвищують точність та комфорт прицілювання.

Кастомізована зброя служить власнику краще та довше. Обвіс M16 чи АР-15 дозволяє не лише оптимізувати прицільні якості, а й покращити показники швидкості стрілянини.

Де купити обвіс AR-15?

В інтернет-магазині Tacticool можна купити все, що потрібно на обвіс M4 чи АР 15 відносно недорого. Ми пропонуємо замовити різноманітні руків’я, приціли, сошки та інші деталі для апгрейду вашої зброї за прийнятною ціною. Вас порадує:

 • відмінний асортимент товарів;

 • надійні матеріали;

 • високий рівень якості;

 • адекватна вартість;

 • швидка обробка замовлень;

 • доставка по всій Україні.

Обвіс М 4 чи М 16 може бути відправлений до Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Львова та інших населених пунктів.

 

Вгору