Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Якісний обвіс та тюнінг до АК за адекватними цінами. Перевірено ЗСУ 🇺🇦
0
Мій кошик

WBP — Wytwórnia Broni Jacek Popiński

Сортування:
за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Аксесуари АК WBP: надійні та якісні рішення для вашої зброї

Аксесуари АК WBPСьогодні, коли справа стосується зброї, важко перебільшити значення її ефективності та надійності. Але для того, щоб вона була зручною та практичною, треба постаратися. Одним із шляхів поліпшення властивостей зброї є її індивідуалізація, тобто встановлення на неї комплектуючих та проведення тюнінгу. Цей процесс потребує використання спеціальних аксесуарів, виготовлених за новітніми технологіями. Так гарним вибором для модернізації може стати АК WBP — комплектуючі від відомого польського бренду Wytwórnia Broni Jacek Popiński.

Які задачі вирішує встановлення аксесуарів АК WBP?

Компанія WBP пропонує широкий асортимент деталей для модернізації зброї. За допомогою них можна покращити характеристики власного автомату. Такий тюнінг виконує відразу декілька важливих задач, серед яких:

 • Покращення ефективності. Встановлення комплектуючих та проведення тюнінгу може поліпшити властивості зброї, такі як точність, швидкість перезарядки, та інші, що може допомогти в бойових діях або під час полювання.
 • Збільшення надійності та функціональності. Індивідуалізація вогнепальної зброї може зменшити ймовірність виникнення несправностей та збільшити термін її експлуатації. Наприклад, встановлення глушника може зменшити рівень шуму та віддачі зброї, що допоможе зберегти її механізми від швидкого зношування.
 • Підвищення зручності та комфорту. Тюнінг АК WBP може зробити зброю більш зручною та комфортною для користувача. Наприклад, використання технологічного руків'я збільшить комфорт використання зброї у умовах бойових дій, підвищить точність пострілів.
 • Оригінальність. Індивідуалізація зброї дозволяє користувачам створити унікальний та персоналізований вигляд своєї зброї, що може бути важливо для багатьох користувачів.

Наразі модернізація АК та АКСУ є не примхою, а важливою умовою для ефективного та безпечного ведення бойових дій.

Які переваги обвісу зброї від WBP?

Польська компанія WBP вже багато років займається проєктуванням та виготовленням якісних комплектуючих для зброї. І продукція цього виробника має попит не тільки на польському ринку, а й у всьому світі через наявність у неї значної кількості переваг, серед яких:

 • Висока якість матеріалів. Під час виробництва обвісу для зброї від WBP використовуються технологічні матеріали, такі як алюміній, сталь та надміцний пластик, що забезпечує міцність та довговічність деталей.
 • Інноваційні рішення. Компанія постійно працює над новими технологіями та інноваціями, що дозволяє виробляти обвіс АК WBP з високим рівнем ефективності та точності.
 • Комплексність рішень. WBP виробляє не тільки обвіс для зброї, але й саму зброю. Це дозволяє технологам компанії добре розуміти, що саме потрібно змінити в тому ж АК для максимальної ефективності та оптимальної взаємодії між зброєю та обвісом.
 • Індивідуалізація. WBP пропонує широкий вибір обвісу, який може бути індивідуалізований під конкретні потреби та вимоги користувача. Це дозволяє створювати персоналізовані рішення для кожного воїна.
 • Естетика. Обвіс на АК WBP має не тільки високі технічні характеристики, але й привабливий зовнішній вигляд, що може задовольнити потреби навіть найвимогливіших користувачів.

До того ж замовити обвіс від WBP можна відносно дешево — компанія дотримується розумного підходу у формуванні вартості своєї продукції.

Який обвіс пропонує компанія WBP?

В асортименті компанії є широкий вибір різноманітних комплектуючих, зокрема:

 • важілі запобіжника;
 • магазини на АК;
 • газові трубки з Пікатінні;
 • цівки АК з Пікатінні.

А купити обвіс для АК WBP недорого можна в інтернет-магазині Tacticool. Тут є широкий вибір якісних комплектуючих за привабливою ціною. Компанія гарантує швидку обробку замовлень та оперативну доставку по Україні, зокрема у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Рівне, Луцьк та інші населені пункти. 

Wytwórnia Broni Jacek Popiński (WBP) — незалежна приватна компанія з міста Rogow у Польщі.
Компанія має повний цикл виробництва цивільної зброї та аксесуарів у Польщі з більше ніж 80 співробітниками

Виробляє карабіни та аксесуари в калібрах 5.56, 5.45 та 7.62

Магазини АК-74 (5.45) WBP вже довгий час працюють у українських військових на фронті, і зарекомендували себе з найкращої сторони по якості і витривалості в бойових умовах

Розгорнути
Вгору